Formy wtryskowe

Formy wtryskowe

Formy wtryskowe do tworzyw sztucznych Tworzywa sztuczne są materiałami, które można formować w dowolny sposób, poddając je obróbce termicznej. By jednak proces przebiegał sprawnie i efektywnie, a powtarzalność detali była bardzo wysoka, potrzebna jest wysokiej jakości forma wtryskowa. Obróbka przebiega bowiem najczęściej właśnie metodą wtryskową. Rozgrzane tworzywo jest wlewane do gniazda formującego – prawej strony formy ciśnieniowej, a lewa strona je dociska, nadając mu kształt i skutecznie odprowadzając ciepło z materiału. Choć technik wtryskowych można wyróżnić kilka, formy wtryskowe pojawiają się w każdej z nich bez wyjątku. WalForm zajmuje się ich produkcją od lat, oferując swoim Klientom pełen zakres kształtów i typów. Bez względu na to, jaka forma wtryskowa jest Ci potrzebna – skontaktuj się i złóż zamówienie! Forma wtryskowa, jakiej potrzebujesz. Zamów już teraz Niezależnie od tego, czy interesują Cię formy wtryskowe jedno- czy wielogniazdowe i jak bardzo skomplikowane kształty – WalForm wykona formę zgodnie z przedstawioną przez Ciebie specyfikacją techniczną.

  • 40-letnie doświadczenie i bogata wiedza pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom, realizując je zgodnie z oczekiwaniami Klienta.
  • Dysponujemy innowacyjnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na formowanie nawet najbardziej nietypowych kształtów form z troską o każdy detal.
  • Własna pracownia projektowa z wieloletnim doświadczeniem w komputerowym wspomaganiu projektowania (AutoCad oraz Pro/Engeneer) podnosi jakość oferowanych przez nas rozwiązań.
  • Warszawa to nasza siedziba, jednak współpracujemy z Klientami z całej Polski.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie niezbędne informacje. Zapraszamy do współpracy.