Formy rozdmuchowe

Formy rozdmuchowe

Wysokiej klasy formy do rozdmuchu: Warszawa

By stworzyć plastikowe naczynia i akcesoria, które będą puste w środku, stosuje się metodę form rozdmuchowych: najbardziej efektywną i ekonomiczną zarazem. Formy rozdmuchowe wykorzystuje się między innymi do produkcji butelek PET. Pozwalają one na nadanie butelkom nawet bardzo wyszukanych kształtów oraz sprawiają, że proces produkcji skraca się do minimum i jest bardzo precyzyjny.

Jeśli chcesz zamówić formy do rozdmuchu w pełni dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań technicznych – skorzystaj z oferty WalForm. Produkcja form wszelkiego typu to nasza specjalność od ponad czterdziestu lat.

Profesjonalne formy rozdmuchowe dla wymagających

By proces produkcji metodą form rozdmuchowych przebiegał prawidłowo, a odchylenia między poszczególnymi produktami były znikome, formy rozdmuchowe muszą zostać wykonane z dbałością o najmniejszy detal. W WalForm jest to możliwe, ponieważ:

  • posiadamy własne biuro projektowe, które formy projektuje, modelując je przestrzennie przy pomocy nowoczesnego oprogramowania eksperckiego,
  • dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, który pozwala na precyzyjną obróbkę,
  • troszczymy się o najwyższą jakość na każdym etapie pracy – to dzięki temu zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów.

Dołącz do ich grona także Ty. Skontaktuj się z naszymi doradcami, uzyskaj wszystkie niezbędne Ci informacje o ofercie i zamów już teraz. Stworzymy formy do rozdmuchu, które przekroczą Twoje oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!